RC-DESIGN

Wysoka jakość, bogate wzornictwo, przystępna cena.

Przejdź do sekcji producenta RC-SESIGN
Odtwórz wideo
Oferta producenta RC-DESIGN
Konfigurator produenta RC-DESIGN
Katalogi producenta RC-DESIGN

5 lat gwatancji

Jakość potwierdza gwarancja na wszystkie modele lakierowane w jednym kolorze (bez elementów polerowanych) została przedłużona, aż do 5 lat!

Made in EU

Produkcja felg marki Brock jak i RC-DESIGN odbywa się wyłącznie na terenie europy zachodniej. Powstałe tu produkty spełniają wszystkie obowiązujące normy jakościowe.

Przekonała Ciebie marka RC-DESIGN?

Współpracuj z nami!

Najnowsza propozycja od RC-DESIGN

RC-DESIGN RC34

Nowy RC-Design RC34 o szerokim rozstawie podwójnych ramion wyróżniają  sportowe, mocne akcenty. Odwrócone kierunki ramion zapewniają imponującą dynamikę i niepowtarzalny wygląd.

Model RC34 jest dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych: Schwarz Glanz Voll-Poliert oraz Schwarz Glanz. Niezależnie od wykończenia oba spełniają specjalne wymagania niezbędne do zastosowania z takimi pojazdami jak:  nowe Audi A1, BMW serii 1, Hyundai i30N Performance, VW Tiguan (II) lub Tesla Model 3.

NAJŁADNIEJSZA FELGA DO Suzuki Jimny

RC-DESIGN RC33X

Nowa felga aluminiowa „RC-Design RC33X” została wyprodukowana specjalnie dla Suzuki Jimny. Jest to niezwykle  wklęsłe koło 5,5 × 15 z przesunięciem 05.

Cechą szczególną tego koła i jednocześnie jego wyjątkową zaletą jest właśnie ten offset. RC33X został skonstruowany dokładnie dla dużej piasty Suzuki Jimny, co sprawia, że koło jest produktem typu „Plug & Play”. Koła są dostarczane bez dekielków.

Pięć stabilnych podwójnych ramion optymalizuje masywny wygląd tego  Offroad’a. Felga jest dostępna w  kolorze: Satin Black Matt, Kristallsilber i Titan Metallic.

USPRAWNIJ SWOJĄ PRACĘ I SKORZYSTAJ Z NASZEJ OFERTY

Więcej o marce RC-DESIGN

Felgi RC-Design i Brock Alloy Wheels charakteryzują się niepowtarzalnym wyglądem. Do ich produkcji wykorzystywane jest najnowocześniejsze oprogramowanie umożliwiające projektowanie optymalnych matematycznie i geometrycznie produktów. W ten sposób oszczędza się każdy gram materiału, który nie ma wpływu na wytrzymałość. Wykonuje się to w celu ochrony zasobów naturalnych, takich jak aluminium lub paliwo, a z drugiej strony w celu zapewnienia doskonałych wrażeń z jazdy.

Koła z homologacją ECE

Znak certyfikacji ECE (Komisji Gospodarczej dla Europy) jest przedmiotem autoryzacji komponentów pojazdów silnikowych. Podstawą tego testu są tak zwane regulaminy Europejskiej Komisji Gospodarczej dla Organizacji Narodów Zjednoczonych w Genewie (Szwajcaria).

Wszystkie obręcze aluminiowe z oznaczeniem R124 E1 są dozwolone w krajach, w których potwierdzenie certyfikatem ECE wyłącza konieczność posiadania
dodatkowych wpisów w dokumentach pojazdu.

Badania laboratoryjne

Symulacje komputerowe pomagają przed rozpoczęciem produkcji seryjnej, ale nie nadają pozwalają zweryfikować produktu w ostatecznej formie.

W firmie Brock Alloy Wheels sprawdza się nie tylko symulację teoretyczną, ale także aktywnie analizuje się gotowy produkt. Dysponując bogatym zapleczem testowym, produkty są poddawane są  starannym badaniom i z najwyższą precyzją, nadzorowanym przez odpowiednio wyszkolony personel.

Jakie produkty są dostępne od RC-DESIGN?

OFERTA: LATO 2021

Popularne pozycje dla nowych samochodów

GORĄCE modele w sezonie letnim 2021

Pomimo tego, że pojawił się dostępny nowy model RC34, wciąż bardzo dużą popularnością cieszy się model RC32 dlatego w tym zestawieniu nie może jego zabraknąć. Należy również zwrócić uwagę na fakt, że w ofercie RC-DESIGN znajdziecie wiele propozycji do zastosowania z samochodami o podwyższonych wymaganiach, czyli takich jak samochody Pickup lub VAN.

SZukasz odpowiedniej felgi?

Oferta Produktowa RC-DESIGN

Odwiedź konfigurator producenta

Pobierz Aktualny Katalog producenta

RC22

RC-DESIGN RC22-SGHP
(Schwarz Glanz HORN-POLIERT)

RC-DESIGN RC22-SGVP
(Schwarz Glanz VOLL-POLIERT)